Westace
Inloggen Registreren

Westace bonus en de voorwaarden die bij je inzet horen

Speel nu

Westace combineert een groot welkomspakket met wekelijkse reloads, cashback en gratis spins. De belangrijkste voorwaarden zijn de inzet van 35x over storting en bonus, een maximale inzet van € 100 en een opnamegrens van 10x het ontvangen bonusbedrag. Bij het weekendpakket telt 50% van de storting en de bonus, terwijl spins € 50 of € 100 kunnen opleveren na 40x inzetten.

De promoties van Westace op een rij

Het welkomspakket voor Westace is 400% tot € 15.000, aangevuld met 400 gratis spins. Daarnaast biedt het platform een aparte first-depositbonus van 100% tot € 200, dagelijkse cashback, sportcashback en verschillende wekelijkse reloads.

PromotieHoofdvoorwaarden
Welkomspakket400% tot € 15.000 plus 400 gratis spins
Eerste storting100% tot € 200
Weekendherlading50% tot € 500 plus 70 spins bij minimaal € 50 storting
Dagelijkse cashback15% tot € 250, beschikbaar vanaf VIP-tier 11
Sportcashback10% tot € 500
Weekendherlading zonder spins50% tot € 500 bij minimaal € 20 storting
Wekelijkse spinactie70 gratis spins
Sportweekbonus60% tot € 600
Sportweekendherlading55% tot € 500

Wat je uit het welkomspakket haalt

De grootste component van het welkomspakket is gebonden aan 35x de oorspronkelijke storting en het bonusbedrag. De 400 gratis spins vormen een aparte lijn: de winsten daarvan moeten 40x worden ingezet voordat ze vrijkomen.

De voorwaarden die de uitkomst bepalen

Bij een stortingsbonus bereken je de verplichte omzet over de storting en de bonus samen. De maximale opname uit de bonus bedraagt daarnaast 10x het bedrag dat je als bonus hebt ontvangen. Die twee regels bepalen samen hoeveel een bonus uiteindelijk aan je storting kan toevoegen.

OnderdeelRegel
Inzet stortingsbonus35x storting en bonus
Maximale opname10x het ontvangen bonusbedrag
Maximale inzet€ 100
Verloop casinobonus10 dagen
Verloop sportbonus30 dagen
Inzet winst spins40x

Stel dat je bij het weekendpakket € 50 stort. De bonus is dan € 25 en de vereiste omzet komt uit op 35 × (€ 50 + € 25) = € 2.625. Na het afronden van die omzet kan het pakket maximaal 10x € 25, dus € 250, opleveren. De 70 spins hebben een eigen uitbetalingstoegewezen maximum van € 50.

Welke spellen tellen volledig mee?

Slots, kraskaarten en keno tellen voor 100% mee, behalve uitgesloten titels. Live games, videopoker, Plinko en de genoemde speciale games tellen met verschillende percentages mee. Tafel- en kaartspellen tellen voor 0%, waardoor je met die spelen geen voortgang maakt richting het aantal vereiste speelrondes.

Spellen die bonusgeld uitsluiten

Jackpot-slots, Slingo en Bingo kunnen niet met bonusgeld worden gespeeld. Daarnaast geldt een apart verbod voor meer dan 1.000 titels zolang er een bonus actief is. Controleer daarom niet alleen het speelverloop, maar ook de actuele spellijing voordat je een rondje start.

De aanbiedingen die later terugkomen

Na de welkomstacties heeft Westace verschillende terugkerende promoties. De sportkant biedt wekelijkse en weekendherladingen, terwijl de speelse kant cashback en gratis spins koppelt aan bepaalde patronen van storten en spelen.

  • De weekendherlading met spins vraagt minimaal € 50 storting en draagt 50x inzet op storting en bonus.
  • De variant zonder spins vraagt minimaal € 20 storting en heeft dezelfde hoofdgrens van € 500.
  • Dagelijkse cashback bedraagt 15% tot € 250, vanaf VIP-tier 11, met een minimum van € 1.
  • Sportcashback loopt tot 10% met een plafond van € 500.

De dagelijkse cashback moet nog 1x worden ingezet. Binnen het VIP-programma zitten 25 tiers verdeeld over vijf niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire en Ruby. Daarmee veranderen cashback, persoonlijke aanbiedingen en de maximale maandlimiet naarmate je door de tiers vordert.

Westace en het inzetten van een bonus

Een bonus is alleen bruikbaar als je de bijbehorende omzet binnen de geldigheidsduur haalt. De grootste fouten ontstaan wanneer je de verplichte inzet over de verkeerde basis berekent, een uitgesloten spel gebruikt of te vroeg een opname aanvraagt.

  1. Bereken het bedrag waarover je moet inzetten: bij een stortingsbonus tel je de oorspronkelijke storting en de bonus bij elkaar op.
  2. Houd tijdens het rondje € 100 als maximale inzet aan en gebruik geen spel dat met bonusgeld is uitgesloten.
  3. Voltooi de vereiste omzet binnen 10 dagen bij een speelbonus of binnen 30 dagen bij een sportbonus.
  4. Controleer na het rondje of de oorspronkelijke bonus en de daaruit voortgekomen winsten nog aanwezig zijn voordat je opneemt.

Wanneer een Westace-bonus minder gunstig is

Een bonus kan praktisch zijn als je toch al gokt en de voorwaarden overeenkomen met je speelstijl. Wie vooral kleine, gerichte rondes speelt, haalt 35x soms moeilijk binnen 10 dagen. Daardoor kan het gevoel van extra waarde verdwijnen zodra er maar één deel van het speelbudget naar het voldoen van de voorwaarden gaat.

Westace behoudt zich het recht voor om aanvullende acties te weigeren wanneer er sprake is van misbruik. Dit geldt onder meer voor roulette-inzetten met een laag risico, gelaagde weddenschappen en het bewust uitstellen van rondes om de inzetcontrole te omzeilen. Een opname vóór het voltooien van de inzetvoorwaarden maakt de bonus en de daaruit afkomstige winsten ongeldig.

De veiligste vergelijking maak je vóór je activeert. Zet het verwachte speelbedrag naast de verplichte omzet en de tijd die je daarvoor wilt gebruiken. Wie niet aan die benodigde inzet of termijn wil wennen, kan beter je eigen saldo spelen zonder bonus.

Verantwoord spelen blijft een eigen keuze

Gokken hoort een vrijetijdsactiviteit te blijven en geen vaste maandelijkse verplichting. Controleer daarom vooraf een speelbudget en gebruik Westace bij gevaarlijk gedrag. Wil je stoppen, vraag dan via het account zelfuitsluiting of accountsluiting aan bij de klantenservice.

Wie hulp wil, kan gratis en anoniem contact opnemen met Open over gokken via 0800 24 000 22, ook per chat of WhatsApp. Voor onafhankelijke informatie over het Nederlandse kansspelbeleid staat de Kansspelautoriteit ter beschikking.

Deze pagina is voor informatie en marketing. Wij runnen zelf geen speelplatform, nemen geen weddenschappen aan en organiseren geen kansspelen. De toegang is beperkt tot personen van 18+; bij problematisch gokken kun je terecht bij Open over gokken of via 0800 24 000 22.

Veelgestelde vragen

Hoe claim ik het Westace-welkomspakket?

Het pakket bestaat uit 400% tot € 15.000 en 400 gratis spins. De storting moet voldoen aan de voorwaarden van de actieve promotie.

Welke inzet geldt voor de bonus van Westace?

Voor een stortingsbonus geldt 35x de oorspronkelijke storting plus het bonusbedrag. De winst van gratis spins moet 40x worden ingezet.

Mag ik tijdens het inzetten meer dan € 100 per ronde spelen?

Nee. Zolang een bonus actief is, geldt een maximale inzet van € 100 per ronde.

Hoe lang blijft een Westace-bonus beschikbaar?

Casinobonussen moeten binnen 10 dagen worden voltooid. Voor sportbonussen geldt een termijn van 30 dagen.